1-973-472-7100, fax: 1-973-473-8253
186 Maple Ave. Wallington,
NJ 07621
email: info@sezamagency.com

 

Strona Główna  | ZiołaZestawyNoni  Nowości | Ojciec Szeliga  | Dlaczego Sezam?  | Zamów

     


JAK WAŻNE JEST TWOJE ZDROWIE?

 CZYSTA WODA KLUCZEM DO ZDROWIA.

 Coraz wiecej ludzi zdaje sobie sprawę jak ważne jest żyć zdrowo. Coraz więcej naszych znajomych, przyjaciół i bliskich zapada na choroby nowotworowe. Dlaczego tak jest? Co jest tego przyczyną? Staramy się bronic poprzez różne diety, zioła i gimastykę – ale to nie wystarczy aby poprawic swoje zdrowie i dobre sampoczucie. Ważne jest również co jesz i co pijesz? Czyli WODA!

 Ciało człowieka prawie w 70% składa się z wody.
Od razu mamy wytlumaczenie jak ogromnie woda jest dla nas ważna. Pijąc wodę czyli uzupełniając płyn w naszym organizmie, nie tylko podtrzymujemy nasze funkcjonowanie, ale daje nam energię, pozwala się nam czuć dobrze, wyglądać młodziej i utrzymywać nas w dobrym zdrowiu. Jasno wynika że woda jest nie tylko witalnym składnikiem ale też głównym pożywnieniem dla naszego organizmu.

Czy wiesz jaką wodę pijesz? Czy znasz jej pochodzenie?
Ostatnie badania potwierdziły, iż woda jaką mamy w kranach jest coraz gorszej jakości. W wodzie tej znajduje się coraz więcej chloru, ołowiu i różnych bakterii. Te trujące chemikalnia spożyte poprzez wodę prowadzą do wielu niebezpiecznych chorób w tym raka. Szczególnie woda jest niebezpieczna dla małych dzieci, powodując nieprawidłowy rozwój mózgu i zaburzenia psychiczne, co potwierdzają naukowcy. Jeżeli nie wierzysz, przeczytaj prosze ich opinie.

Opinie naukowców o wodzie która pijemy.
Naukowcy z U.S. Council of Environmental Quality potwierdzają, iż ryzyko zachorowania na raka wsród osób, które piją wode chlorowaną z kranów, jest o 93% wyższe od tych którzy takiej wody nie piją.
Carol Browner, szef U.S. EPA (Environmental protection agency)
mówi, - ..”sposób w jaki gwarantujemy aby woda pitna była bezpieczna załamał się i winien być naprawiony, każdy powinien mieć system oczyszczania wody gwarantujący używanie całkowicie czystej wody”... 
I jeszcze jedna opinia pani Deborah Levy eksperta ds, Waterborne diseases z Center for Disease Control opublikowana w USA Today: ..Nie ma dokładnych informacji ilu Amerykanów zapada na choroby każdego dnia spowodowane przez picie nieczystej wody...  Mogę tylko dodać, iż to o czym wiemy to tylko czubek góry lodowej”...

Gotowana z kranu czy z butelki?
Co nie wszyscy wiemy, iż gotując wodę zabijane są tylko niektóre bakterie, natomiast trujące chemikalia pozostają w niej i co gorsza przenikaja do naszej żywności razem z nią. Większość filtrów które można znaleść w sklepach nie oczyszcza wody z chemikaliów i wszystkich bakterii. Natomiast woda kupowana w butelkach jest droga i niszczy środowisko naturalne poprzez ogromne zużcie plastyku. Dodatkowo woda w butelkach jest transportowana w dużych zamkniętych cieżarówkach, gdzie panują wysokie temperatury, co powoduje że chemikalnia z plastyku przenikają do wody, którą my później pijemy. I jeszcze jedno, agenci F.D.A.(Federal Drug Administration) przyłapali wielokrotnie producentów wody butelkowej na używaniu tylko częściowo oczyszczanej a nie zupełnie purifikowanej wody. Mamy wiec pełny obraz tego jaka jest woda, która pijemy zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy!

 Jakie mamy rozwiązanie – jak oczyszczać nasza wodę?  
Wyjściem z sytuacji może być nowoczesny kompleksowy system oczyszczania Nutri-Tech, który nie tylko eliminuje 99.9% wszelkich bakterii, chemikali i parasydów w wodzie płynącej z kranów, ale też zaoszczędzi nam pieniędzy. A to dlatego iż filter w naszym systemie oczyszczania wymieniany jest tylko raz w roku a cały system raz na 6 – 8 lat. Nie ma więc powodu na to aby ryzykować zdrowie własne i rodziny oraz wydawac pieniądze na niepewną butelkową wodę lub inne systemy filtracji. A dlaczego tego filtra nie można kupic w sklepach – odpowiedz jest prosta- potężne lobby producentów wody w butelkach robi wszystko aby go tam nie było. Jest on jednak w tysiącach domów u tych którzy zdają sobie sprawę, że czysta woda to zdrowie, którego tak wszyscy pragniemy aby w nas jak najdłużej, a woda jest do tego największym KLUCZEM.

Jak działa kompleksowy system oczyszczania NUTRI-TECH?
System oczyszczania jest instalowany w piwnicy naszego domu, w miejscu gdzie woda ma ujęcie doprowadzające. Dzięki temu cała woda, która wchodzi w system
kanalizacji domu, jest nie tylko oczyszczona w 99.9% z wszelkich zanieczyszczen, ale również będzie zmiękczana poprzez działanie małych magnetycznych pól znajdujących się wewnatrz filtru. Dzięki temu do procesu zmiękczania nie będzie używane sodium, które powoduje wysokie cisnienie. Poza tym tak zmiękczona woda znacznie lepiej działa na naszą skóre i włosy podczas kąpieli, powodując że będą czyściejsze i znacznie dłużej zachowają świeżość. A co najważniejsze nasza skóra poprzez pory nie będzie musiała absorbować chloru.

Oszczędzasz $$$ w czasie kiedy dbasz o zdrowie twojej rodziny?
I jeszcze jeden ważny atut związany z posiadaniem takiego filtru w domu: oszczędzamy pięniądze nie tylko na tym że nie musisz kupować wody w plastikowych butelkach, czy innych drogich filtrów, ale również na tym że nie będziesz musiał wymieniac rur kanalizacyjnych, i czyścic osadu jaki pozostaje po chlorowanej wodzie na kafelkach czy samej wannie, gdyż nie będzie się osadzał w nich brud i chlor. Wartość twojego domu również wzrośnie!

DOBRZE WIEMY, WODA ZAWSZE BEDZIE NAJWAŻNIEJSZA W NASZYM ŻYCIU.
ZACZNIJ ŻYĆ ZDROWIEJ A TO ZAPEWNI CI ZAINSTALOWANIE W TWOIM DOMU TEGO BEZPIECZNEGO PRODUKTU OCZYSZCZANIA WODY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI:
NUTRI-TECH.

 

Strona Główna  | Zioła  |  Zestawy  |  Noni I
 |
Nowości  |  Ojciec Szeliga  | Dlaczego Sezam?  |  Zamów